Nie orientujesz się w jakiej jest formie dysponowana przez Ciebie gaśnica, lub szukasz nowej? Trudnimy się handlem oraz regeneracją gaśnic w Krakowie. Gaśnica to urządzenie, które jest używane do gaszenia pożarów. Zawiera w sobie środek gaśniczy, który dzięki ciśnieniu wewnątrz gaśnicy zostaje wyrzucony na teren pożaru. Wszystkie gaśnice na polskim rynku są pomalowane na kolor czerwony zgodnie z powszechnie obowiązującym prawem. Użycie elementów ochrony przeciwpożarowej w określonych miejscach są szczegółowo opisane w ustawach. Małe http://ognipoz.pl gaśnice kraków są używane w samochodach, a większe w obiektach o przeznaczeniu publicznym i przemysłowym. Taka ochrona pożarna jest niezmiernie ważna. Każda gaśnica ma specjalne sygnatury literowe, oznaczające, do jakiego rodzaju pożaru można ją użyć. Jest to bardzo istotne, gdyż nie zdajemy sobie sprawy z tego, że często wykorzystany środek zamiast pomóc, może o wiele bardziej rozniecić pożar. Środki gaśnicze zamieszczone w gaśnicy mogą być wodne, proszkowe, czyste oraz z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Przed wyborem gaśnicy należy porozmawiać ze specjalistą z zakresu ochrony pożarniczej. Zaleci on, jaką gaśnicę kupić najlepiej.Gaśnice można kupić w przeróżnych sklepach, ale stale warto zwrócić uwagę na parę znaczących kwestii. Gaśnice powinny być opisane odpowiednim atestem i poręczeniem. Nasze Gaśnice Kraków posiadają certyfikaty dopuszczenia i są zgodne z normami europejskimi EN-3. Powinny być również poddane badaniom przez Laboratorium Wysokich Napięć Instytutu Energetyki, by mogły zostać użyte do gaszenia materiałów elektrycznych. Gaśnice Kraków mają specjalne świadectwa, które gwarantują ich wysoką jakość i skuteczność. Wszystkie urządzenia przeciwogniowe powinny być systematycznie poddawane testom technicznym oraz działaniom konserwującym. Gaśnice Kraków to także serwis gaśnic, gdzie można dokonać wymiany wszystkich uszkodzonych elementów i usunąć wykryte w trakcie przeglądu usterki. Gwarantujemy wysoki standard naszych świadczeń. Pamiętaj, że sprawna gaśnica, może przyczynić się do uratowania czyjegoś życia.

logo-ognipoz-gasnice-krakow