W bliskiej Szkole znajdziecie Państwo okazję do zidentyfikowania osób dających te też pasje i zainteresowania. Wieczorami stawiamy na imprezy taneczne, gdzie mogą Państwo wykorzystać nabyte umiejętności podczas zajęć tanecznych. Gwarantujemy udaną zabawę. Pierwszy taniec Ursynów  widoczne na www http://www.szkola-tanca.pl/taniec.php powstała z propozycją o ludziach, jacy planują aktywnie być czas, w ciepłej atmosferze. Powstała dla tych, którzy którzy zamierzają zabłysnąć na parkiecie, rozwijać własne kwalifikacji oraz zdobywać nowe. Czy istniejesz delikatny, czy duży, młody lub w kwiecie wieku, chudy czy gruby, z pewnością przystosujesz do siebie pewien z znajomych kursów. Razem odkryjemy magię tańca. Nasi Instruktorzy posiadają bogate doświadczenie taneczne. To dziewczyny z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Tradycji i Realizacji oraz Ministerstwo Sportu. Ich piękne kwalifikacje potwierdzają i najwyższe jakości taneczne którymi się legitymują. Mistrzowie Polski, finaliści Europy, uczestnicy programu You can dance, Taniec z gwiazdami, to role prowadzące imprezy okolicznościowe. Każdy instruktor to inicjatywa i pasja, to świadomość potrafiąca nauczyć, osoba dzięki której poczujesz się jak w własnym wymiarze.